Gratis verzending vanaf € 50,-
Achteraf betalen mogelijk
Altijd lage prijzen
Webshop Keurmerk
0

10% korting op alles! Ook in onze winkel, Wij zijn op Koningsdag open van 10 tot 17 uur!10% korting op alles! En altijd korting op outlet. Ook in onze winkel in Friesland! Wij zijn op Koningsdag open van 10 tot 17 uur!

0
Gratis verzending vanaf € 50,-
Achteraf betalen mogelijk
Altijd lage prijzen

10% korting op alles! Ook in onze winkel, Wij zijn op Koningsdag open van 10 tot 17 uur!10% korting op alles! En altijd korting op outlet. Ook in onze winkel in Friesland! Wij zijn op Koningsdag open van 10 tot 17 uur!

Held Stockton Slim motorjeans

10% sale
Productomschrijving
Held Stockton Slim motorjeans De Held Stockton Slim motorjeans combineert een moderne, slanke pasvorm met hoogwaardige bescherming, ideaal voor motorrijders die stijl en veiligheid willen combineren in hun dagelijkse ritten. Gemaakt van een duurzame mix van katoen en Cordura®, biedt deze jeans een comfortabele stretch en een casual uitstraling zo...

Held Stockton Slim motorjeans

De Held Stockton Slim motorjeans combineert een moderne, slanke pasvorm met hoogwaardige bescherming, ideaal voor motorrijders die stijl en veiligheid willen combineren in hun dagelijkse ritten. Gemaakt van een duurzame mix van katoen en Cordura®, biedt deze jeans een comfortabele stretch en een casual uitstraling zonder in te leveren op bescherming.

Dankzij het HPA-systeem (Held Protector Adjustment) zijn de D3O® Ghost kniebeschermers in hoogte verstelbaar, wat zorgt voor een optimale pasvorm en bescherming. Daarnaast zijn ook de D3O® Ghost heupbeschermers inbegrepen, beide CE-gecertificeerd volgens EN 1621-1 niveau 1. De jeans voldoet aan de EN 17092:2020 norm voor beschermende motorkleding.

Met vier praktische buitenzakken en een tijdloos design is de Held Stockton Slim motorjeans zowel functioneel als stijlvol, perfect voor zowel op de motor als daarbuiten.

Eigenschappen:

  • Slimfit motorjeans met stretch en verstelbare D3O knieprotectie voor de zomer
  • Katoen Cordura buitenmateriaal
  • 4 buitenzakken
  • HPA-systeem (Held protector aanpassing) op de knie
  • Gecertificeerd volgens EN 17092, beschermende kleding voor motorrijders
  • Zakje voor optionele stuitbeenversterking, art. 009315 / art. 092229
  • In hoogte verstelbaar EN 1621-1:2012 CE- D3O® Ghost adaptieve kniebescherming, niveau 1
  • EN 1621-1:2012 gecertificeerd D3O Ghost-bescherming op de heupen, niveau 1
  • EN 17092:2020 beschermingsklasse AA
  • Blauw Slim 301
  • Art: 62504
  • Bijpassend de   Held Marick motorschoenen
 
Wat in 1946 begon als een kleine zaak die handschoenen maakte, is inmiddels uitgegroeid tot een van de grootste producenten van motorkleding en -accessoires van Duitsland. Sinds 1983, toen Held de eerste speciale racehandschoen ontwikkelde voor Toni Mang, geldt Held dus ook als HET toonaangevende motorhandschoenenmerk. Niet voor niets is Held al vele jaren volgens Motorrad Magazine “Best Brand” in de categorie motorhandschoenen. Vandaag de dag is het assortiment van Held bovendien groter dan alleen handschoenen: textiel en lederen motorkleding, helmen, tanktassen en zadeltassen zijn slechts enkele voorbeelden van de producten die het Duitse familiebedrijf maakt

Productspecificaties

EAN
4049462991026

Onlangs bekeken

Held Held Stockton Slim motorjeans
HeldHeld Stockton Slim motorjeans

Slimfit motorjeans met stretch en verstelbare D3O knieprotectie

€199,95 Incl. btw
Lindstrands Lindstrands Liden dames motorjas
LindstrandsLindstrands Liden dames motorjas

Sport/touring dames motorjas all season

€239,00 Incl. btw
Grand Canyon Grand Canyon Tornado regenoverall SALE
Grand CanyonGrand Canyon Tornado regenoverall SALE

Regencombi met makkelijke instap

€59,00€49,00 Incl. btw
REV IT! Revit Piston 3 SK  motorjeans
REV IT!Revit Piston 3 SK motorjeans

Tijdloze Skinny Fit, PWR|Hyperstretch denim voor de zomer

€199,99 Incl. btw
Sidi Sidi ST Air motorlaarzen
SidiSidi ST Air motorlaarzen

Een stijlvolle racelaars voor de zomer

€349,95 Incl. btw